Dermohill Saç Bakım Serumu

Dermohill Saç Bakım Serumu, zayıf, yıpranmış ve kimyasal işlem görmüş saçların yapılandırılmasına ve onarılmasına yardımcı olur. Saça ekstra parlaklık ve canlılık verir, ihtiyaç duyduğu nemi yeniden kazandırarak bakım yapar. Saçın kolay taranmasını ve kırıkların onarılmasını sağlar.

ARGAN OIL

Daha fazla bilgi

Dermohill Saç Bakım Serumu, zayıf, yıpranmış ve kimyasal işlem görmüş saçların yapılandırılması ve onarılmasına yardımcı olur. Özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saça ekstra parlaklık ve canlılık verir, ihtiyaç duyduğu nemi yeniden kazandırarak bakım yapar. İçeriğindeki Argan Yağı ve özel aktifler, saçın kolay taranmasını ve kırıkların onarılmasını sağlar. Uygulama sırasında ve sonrasında saçta ve elde yapışkanlık hissi bırakmaz.

Birkaç damla serumu avucunuza damlatın ve saçların uçlarına gelecek şekilde masaj yaparak uygulayın. Günlük olarak, nemli veya kuru saçlara uygulanabilir

Sadece harici kullanım içindir. Gözlerle temas ettirmeyiniz. Gözle temas halinde hemen bol su ile durulayınız. Güneş ışığından uzak tutunuz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Cyclopentasiloxane / Dimethiconol, Cyclopentasiloxane, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol Acetate, Parfum