Hakkımızda

Mast Art Group Kozmetik A.Ş.’nin uzun yıllara dayanan tecrübesi ile yüksek kaliteli ürünleri cazip fiyatlara sunmak için yola çıkan Dermohill markası, saç bakım ürünleriyle saçlarda kalıcı güzellik yaratmayı amaçlamaktadır.

Saçlarınızın sağlığını ve güzelliğini korumak için özel olarak formüle edilmiş ürünlere sahip Dermohill markası, dünyanın farklı yerlerinden temin edilen güvenilir, doğal ve yüksek kaliteli hammaddeler tercih edilerek üretilmektedir.

Bu vizyon ve misyon doğrultusunda geliştirdiğimiz üç temel saç bakım ürünü:

Dermohill Şampuan

Kuru, nemsiz ve sağlıksız görünen saçlar için geliştirilen Dermohill Şampuan; At Kuyruğu Bitkisi Ekstresi, Biyotin, Aloe Vera ve Kolajen gibi güçlü içerikleriyle saç köklerini güçlendirerek saç tellerinin sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Saça canlı ve parlak bir görünüm kazandırır. Saçların sağlıklı uzamasına destek olur.

Dermohill Saç Bakım Kremi

Düzenli kullanımda saç tellerini besler, güçlendirir ve onarır. Saç tellerini koruyucu bariyer gibi sararak saçlara nem ve besin desteği sağlar. İçeriğindeki hidrolize keratin, güneşe maruz kalmanın ve kimyasal işlemlerin neden olduğu zararlı etkileri en aza indirir

Dermohill Saç Bakım Serumu

Dermohill Saç Bakım Serumu, zayıf, yıpranmış ve kimyasal işlem görmüş saçların yapılandırılmasına ve onarılmasına yardımcı olur. Saça ekstra parlaklık ve canlılık verir, ihtiyaç duyduğu nemi yeniden kazandırarak bakım yapar. Saçın kolay taranmasını ve kırıkların onarılmasını sağlar.