Dermohill Saç Kremi

Dermohill Saç Bakım Kremi, düzenli kullanımda saç tellerini besler, güçlendirir ve onarır. Saç tellerini koruyucu bariyer gibi sararak saçlara nem ve besin desteği sağlar. İçeriğindeki hidrolize keratin, güneşe maruz kalmanın ve kimyasal işlemlerin neden olduğu zararlı etkileri en aza indirir

SHEA - ARGAN OIL HYDROLYZED KERATIN

Daha fazla bilgi

Dermohill Saç Kremi, düzenli kullanımda saç tellerini besler, güçlendirir ve onarır. Saç tellerini koruyucu bariyer gibi sararak saçlara nem ve besin desteği sağlar. Dermohill Saç Kremi’nin içeriğinde bulunan hidrolize keratin, saçları hem nemlendiren hem de koruyan çok yönlü bir saç bakımı sağlar. Aynı zamanda hidrolize keratin, güneşe maruz kalmanın ve kimyasal işlemlerin neden olduğu zararlı etkileri en aza indirir. Dermohill Saç Kremi’nin formülünde bulunan argan yağ ve shea yağı ise saç tellerinin elastikiyetini arttırırken; saça ekstra parlaklık ve yumuşaklık kazandırır.

Dermohill Saç Kremi’nden yeterli miktarda avucunuza pompa yardımıyla alınız. Kremi, ıslak saça parmaklarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayınız. Birkaç dakika beklettikten sonra yeterli suyla durulayınız.

Sadece harici kullanım içindir. Gözlere temas ettirmeyiniz. Gözle temas halinde hemen bol su ile durulayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Argania Spinosa Kernel Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Panthenol,Parfum, Citric Acid.